<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> İnsaNews: N’oluyo kardeşim orada?! Çok acayip işler oluyor. Bu millette azıcık kalan aklı da uçurmaya çalışıyorlar. CHP'yi anlamak mümkün değil!

10 Ocak 2017 Salı

N’oluyo kardeşim orada?! Çok acayip işler oluyor. Bu millette azıcık kalan aklı da uçurmaya çalışıyorlar. CHP'yi anlamak mümkün değil!N’oluyo kardeşim orada?! 

Çok acayip işler oluyor. Bu millette azıcık kalan aklı da uçurmaya çalışıyorlar. CHP'yi anlamak mümkün değil!
Türkiye bir rezaleti adım adım seyrediyor. Ülkeyi bir felakete sürükleyecek olan ve Tayyip Erdoğan’a rejimi değiştirme yetkisi veren Anayasa teklifi Meclis’ten geçmiyor ama birden bire milletvekilleri oylarını açık kullanmaya başlıyor. Bu arada alenen bir “savaş” yürüttüğü zannedilen AKP ve CHP’nin başkanları ve “kurmay”ları kuliste birlikte çay içip şakalaşıyor.
Kardeşim! Ne oluyor orada?!
Neyin pazarlıkları dönüyor?!
Oylamaların açık yapılmasından dolayı 338 evet çıkan oylamanın iptal edilmesi kavgasını vermeniz gereken sırada, neyin çayını içiyorsunuz? Ortalığı ayağa kaldırmanız gerekirken, Cinali mi, Binali mi diye saldırıya uğradığınız adamla neyin çayını içiyorsunuz?
Siz mi rahatsızsınız, yoksa bize mi rahatsız muamelesi yapıyorsunuz?!


Bu milletin azıcık aklı kalanlarını da delirtmeye mi çalışıyorsunuz?!
REDaktif
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/