Gazete insan: İLKEL KABİLECİ YARATIKLAR MİLLİ DUYGULARINA HAKİM OLMAMIŞLAR Barbaros Şansal'a Saldıranlar: Milli Duygularımıza Hakim Olamadık

4 Ocak 2017 Çarşamba

İLKEL KABİLECİ YARATIKLAR MİLLİ DUYGULARINA HAKİM OLMAMIŞLAR Barbaros Şansal'a Saldıranlar: Milli Duygularımıza Hakim Olamadık
İLKEL KABİLECİ YARATIKLAR MİLLİ DUYGULARINA HAKİM OLMAMIŞLAR
Barbaros Şansal'a Saldıranlar: Milli Duygularımıza Hakim Olamadık
Sosyal medya hesabından Türkiye aleyhinde ağır söylemlerde bulunan modacı Barbaros Şansal'a saldıran kişiler polisteki ifadelerinde "Milli duygularımıza hakim olamadık" dearbaros Şansal'a KKTC dönüşünde uçaktan indikten sonra yaşanan saldırı ile ilgili olarak verilen bazı ifadelerde saldırganlar milli duygularına hakim olamadıkları için bu eylemi yaptıklarını söyledikleri öğrenildi.

"UÇAKTA GELİRKEN FİZİKSEL TEMASTA BULUNULMUŞ"
Edinilen bilgiye göre olay sonrası ulaşılan bazı personelin ifadelerinde şöyle denildi: "Uçağı açığa park ettirdik. Daha sonra prosedüre göre ilk önce veya en son indirilmesi gerekiyordu. Kişi ortalarda ekonomide oturuyordu. Yolcuları indirdikten sonra en son aldık. Bu arada polis arkadaşlar diğer yolcuları otobüse almıştı. Uçakta gelirken fiziksel temasta bulunulmuş.

"İNDİRİLİRKEN SALDIRIYA GEÇTİLER"

Çıkan arbade nedeniyle uçak KKTC'den de rötarlı kalktı. KKTC'den bir polis nezaretinde geldi. Uçaktan aldık. İndirilirken apronda çalışanlar direkt şahsa doğru saldırıya geçti. Polis arkadaşlar da koruma kalkanı yaptı. Şahısta herhangi bir darp yok.Hızlıca merdivenden indirip arabaya yönlendirilirken ayağı kaydı ve yere düştü. Merdivende kaldırıp arabaya getirdik."

"MİLLİ DUYGULARIMIZA HAKİM OLAMADIK" 

Bu arada 12 TGS yer görevlisinin de ifadesinin alındığı öğrenildi. TGS görevlilerinin, "Milli duygularımıza hakim olamadık. Bağırdık. Polis kalkanından dolayı da herhangi bir şey yapmadık" şeklinde ifade verdikleri belirtildi.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/