<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> İnsaNews: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışmadan ilk kareler

10 Ocak 2017 Salı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışmadan ilk kareler
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çatışmadan ilk kareler
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Antep'teki olayın, İzmir'deki saldırıya benzer olduğunun anlaşıldığını ifade ederek, "Türkiye'de terör örgütleri arasında hiçbir fark kalmadığını, aynı ofisin şubeleri, aynı merkezin yan kolları gibi çalıştığını" söyledi.

İzmir Adliyesi yakınlarında Perşembe öğleden sonra meydana gelen saldırıda 1 polis ve 1 adliye çalışanı hayatını kaybetmişti.

Gaziantep Emniyet müdürlüğü önünde çatışma çıktığı belirtildi. Görgü tanıkları tarafından, çıkan çatışmada bir polisin ağır yaralandığı bir saldırganın ise öldüğü belirtildi.

Bir görgü tanığının ifadesine göre 30-35 el silah sesi duyuldu. Saldırganların 2 ya da 3 kişi olduğu belirtilirken, kaçan saldırganlar için operasyon başlatıldığı bildirildi.


Gaziantep'de Emniyet Müdürlüğü önünde yaşanan çatışma sırasında Emniyet Müdürlüğü bahçesinden çekilen görüntüler tarafından Twitter'dan paylaşıldı.

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırıda bulununulmuştur. Saldırıya polisler anında karşılık vererek saldırganı etkisiz hale getirmiştir. Saldırıda 1 polis memurumuz hafif yaralanmıştır" dedi.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/