<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> İnsaNews: Sistem çıkarları için her eyi ahlaksızca kullanır yeterki bir yerde biz zayıflık bir onursuzluk görsün.! Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gündemi Bolca Meşgul Eden Kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'ndan 19 Tweet

29 Aralık 2016 Perşembe

Sistem çıkarları için her eyi ahlaksızca kullanır yeterki bir yerde biz zayıflık bir onursuzluk görsün.! Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gündemi Bolca Meşgul Eden Kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'ndan 19 TweetSistem çıkarları için her şeyi ahlaksızca kullanır yeterki bir yerde biz zayıflık bir onursuzluk görsün.!
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gündemi Bolca Meşgul Eden Kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'ndan 19 Tweet

Cumhuriyet Halk Partisi'nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun özellikle abisi hakkında yazdıklarıyla gündeme gelmeyi başaran kardeşi Celal Kılıçdaroğlu sosyal medya fenomeni olma yolunda adım adım ilerliyor. 


İşin siyasi kısmını bilir kişilere bırakıp, Twitter hesabından abisi Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiri yağmuruna tutan Celal Bey'in okuyunca yüzünüzde saykodelik bir gülümseme bırakan tweetlerini sizler için derledik.
Daha fazlası için Celal Kılıçdaroğlu'nun Twitter hesabına göz atabilirsiniz.Kaynak: https://twitter.com/cllkilicdaroglu
1. 

2. 

3. 
4. 
5. 


6. 
7. 


8.
9.


10. 


11. 
12. 


13. 

14. 
15. 


16. 
17. 


18. 
19. 

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/